اتصل بنا

الصفحة الرئيسية   /   اتصل

معدن لیست تولید کننده ها، وارد کننده ها، توزیع

نام کالا یا توزیع کننده مورد نظر را جستجو کنید، مثلا: عایق رطوبت، ایران خودرو بندی شده و با خلوص 99.9 درصد به کلیه خریداران در سرتاسر ایران و جهان عرضه دارد.

عرضه کالا منوط به ثبت در سامانه جامع تجارت و

ایلام ایرنا ️معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام با تاکید بر اینکه ثبت اطلاعات توزیع کالا در سامانه‌های تجارت و انبارها الزامی است، گفت: عرضه کالا تنها در چارچوب ثبت در این سامانه‌ ها و توسط اشخاص

مراکز عرضه مستقیم کالا در استان سمنان راه

2021-11-22  سمنان- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان از راه‌اندازی مراکز عرضه مستقیم کالا تا دو هفته دیگر در استان خبر داد و گفت: عرضه مستقیم کالاهای اساسی و مایحتاج عمومی از جمله اهداف این طرح است.

عرضه کالا منوط به ثبت در سامانه جامع تجارت و

تبریز ایرنا معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه ثبت اطلاعات توزیع کالا در سامانه‌های تجارت و انبارها الزامی است، گفت: از این به بعد عرضه کالا تنها در چارچوب ثبت در این سامانه

عرضه‌کننده خارج از شبکه توزیع مرغ در اردبیل

وی اظهار کرد: هموطنان می‌توانند گزارش‌های خود در رابطه با احتکار، قاچاق کالا، گرانفروشی و کم‌فروشی و عرضه کالا خارج از شبکه توزیع را از طریق سامانه ارتباطی ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت اطلاع دهند.

رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان دشتستان

رئیس اداره صنعت معدن وتجارت شهرستان دشتستان گفت: بنا بر تصمیم دولت به منظور شفاف سازی نظام تولید و توزیع و کنترل قیمتها در کشور، ثبت اطلاعات کالا و خدمات در سامانه جامع تجارت ایران و سامانه جامع انبارها الزامی است.

الزام شرکت‌های پخش کالا به ثبت اطلاعات در

2021-11-9  معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: واحدهای اقتصادی عرضه کننده کالا از جمله شرکت‌های پخش بخش دولتی، عمومی و خصوصی ملزم به ثبت اطلاعات توزیع و تجارت در سامانه‌های تجارت و انبارها هستند.

ضرب‌الاجل اداره صنعت و معدن استان تهران به

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: به واحدهای عرضه‌کننده پوشاک با برند خارجی اخطار داده شده که اگر

الزام شرکت های پخش کالا به ثبت اطلاعات در

2021-12-3  معاون نظارت بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی، گفت: واحدهای اقتصادی عرضه کننده کالا از جمله شرکت های پخش بخش دولتی، عمومی و خصوصی، ملزم به ثبت اطلاعات توزیع و تجارت در سامانه های تجارت و انبارها هستند.

چه کسانی در سامانه جامع تجارت ثبت‌نام کنند

معاون امور بازرگانی و تجارت خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: عرضه کالا فقط در چارچوب ثبت در این سامانه‌ها و توسط اشخاص دارای کد نقش میسر است.