اتصل بنا

الصفحة الرئيسية   /   اتصل

EZApply تحصیل در کشور ایالات متحده آمریکا ایزی

در بخش های قبلی به طور کامل در مورد نحوه اخذ پذیرش در مقاطع مختلف دانشگاه های ایالات متحده آمریکا صحبت شد. در ادامه جزییات بیشتری مطرح می شود. تقویم تحصیلی ترم پاییز (سپتامبر/ اکتبر)

تحصیل در آمریکا: هزینه سالانه تا اخذ ویزای

هزینه اجاره خانه برای تحصیل در آمریکا در سال تحصیلی 2017 به طور معمول هزینه خوابگاه برای یک دانشجوی داخلی ایالت برای 4 سال برابر با 25.000 دلار است، اما با این حال برای کالج‌های خصوصی این هزینه به 33.480 دلار نیز می‌رسد.

مهاجرت به آمریکا روش ها و شرایط مهاجرت به

آمریکا به عنوان سرزمین فرصت‌ها شناخته می‌شود و سالانه میلیون‌ها نفر برای مهاجرت به آمریکا 2021 اقدام می‌کنند. در این مطلب با جزئیات انواع روش‌های مهاجرت به این کشور آشنا شوید.

مهاجرت به آمریکا2021 ️راهنمای جامع شرایط و هزینه

ایالات متحده آمریکا (The United States of America) یا به اختصار USA، یک جمهوری فدرال است که از50 ایالت، یک منطقه فدرال، 5 سرزمین خود مختار و اجتماعی از جزایر پراکنده تشکیل شده است. مساحت آن در حدود 8.9میلیون کیلومتر مربع می باشد و چهارمین

آمریکا موسسه اصطهباناتی

شرایط زندگی در آمریکا امروز 41 میلیون مهاجر در ایالات متحده 13.1 درصد از جمعیت ایالات متحده را تشکیل می دهند. کودکان مهاجران آمریکا،نسل دوم، با جمعیت 37.1 میلیون نفر ، حدود 12 درصد از جمعیت را تشکیل می دهند.

مستند American Made Movie فیلم ساخت آمریکا USFacts.ir

در این مستند می‌بینیم که چطور تکنولوژی و جهانی‌سازی، فضای رقابتی بین شرکت‌ها و کسب و کارها را در ایالات متحده آمریکا و ورای مرزها متحول کرده است.

| انتخاب فرنچایز برای سرمایه گذاری در آمریکا و

شرکت فرنچایز الیتس مشاور انتخاب و همراهی در خرید فرنچایز در آمریکا می باشد. به علاوه سرمایه گذاران ویزای E2 و گرین کارت آمریکا EB5 می توانند خرید فرنچایز را

دموکراسی در آمریکا، از رادیو زمانه Radiozamaneh

2021-10-27  در فاصله‌ی سال‌ ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ در سراسر ایالات متحده‌ی‌ آمریکا ۱۶ میلیون رأی‌دهنده از فهرست‌های رأی‌گیری حذف شده‌اند، آن هم بیشتر در حین انجام روند رأی‌گیری رایانه‌ای و گاهی، به‌شیوه‌ای قابل اثبات، نادرست.